Олег Блохін: «Для мене було б краще зустрічатися на якійсь прощальній грі, або на дні народженні»

Динамо Київ 28 Вересня, 21:18 5702
Олег Блохін: «Для мене було б краще зустрічатися на якійсь прощальній грі, або на дні народженні»     | 19-27
Легендарний динамівець Олег Блохін в ефірі програми «Великий футбол» поділився своїми враженнями від Матчу пам'яті.

Легендарний динамівець Олег Блохін в ефірі програми «Великий футбол» поділився своїми враженнями від Матчу пам'яті.

«Чесно кажучи, для мене було б краще зустрічатися на якійсь прощальній грі, на дні народженні. Добре, що зробили таку гру. Це, все-таки, пам'ять.

Те, що Гусін (молодший, прим. ред.) повинен був забивати і хотів забити - це було правильно. На честь його батька зробили таку гру», - сказав Блохін.