«Мене «Динамо» здивувало, якщо чесно. По-перше - це перша гра, яка виграна саме на класі. Швидкий гол, зазвичай потім «пожежі» починаються, особливо наприкінці матчу, тут ми нічого не побачили. Я радий. Але є мінус - вдома такі ігри проводити не можна, тому що вболівальник буде нудьгувати і свистіти.
З «Карпатами», мені здається, навіть я можу зіграти, тому що я не бачив жодного моменту. Старання - я згоден», - розповів експерт в програмі «Великий футбол».
Віктор Леоненко: «З «Карпатами» навіть я можу зіграти»
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко дав оцінку грі «Динамо» у кубковому матчі проти «Карпат» (1-0).