Ігор Суркіс: «На матч пам`яті динамівців не змогли приїхати гравці «Спартака»

Динамо Київ 29 Вересня, 05:17 1185
Ігор Суркіс: «На матч пам`яті динамівців не змогли приїхати гравці «Спартака»  | 19-27
Президент київського «Динамо» розповів про матч пам'яті, який пройшов 28 вересня в Києві в пам'ять про Андрія Гусіна, Валентина Белькевича та Андрія Баля.

Президент київського «Динамо» розповів про матч пам'яті, який пройшов 28 вересня в Києві в пам'ять про Андрія Гусіна, Валентина Белькевича та Андрія Баля.

«Нам не важко було зібрати таку зоряну компанію. Поки ми готувалися до матчу пам'яті Андрія Баля та Валентина Белькевича, пішов від нас і Андрій Гусін. Всі відгукнулися на пропозицію, кого ми запрошували. Через політичну обстановки тільки не змогли приїхати хлопці з «Спартака», з «Крильєв Совєтов», гравці, з якими перетинався Андрій Гусін. В цілому в основному всі приїхали.

Думаю, матч глядачам сподобався. Головне, що ми вшанували пам'ять таких хороших людей, які краще б зараз були поруч із нами. Небо і земля відчували, що ці хлопці були серед нас на цьому полі.

Всі грали з бажанням, з настроєм у цьому матчі. Після матчу в ресторані «Київ» хлопці пом'янули наших товаришів. Поки ми живі, будемо їх пам'ятати і допомагати їх сім'ям», - цитує Суркіса xsport.ua.