Іщенко: «Гру можна було б назвати єврокубковою»

Динамо Київ 29 Вересня, 06:39 795
Іщенко: «Гру можна було б назвати єврокубковою»     | 19-27
Заслужений тренер України поділився думкою про матч «Карпати» - «Динамо».

«Я думаю, що гру можна було б назвати єврокубковою, коли команда забиває, а потім тримає всі нитки гри у своїх руках. Так, в принципі, «Динамо» і грало. Забий тоді в кінцівці Теодорчик другий м'яч і матч-відповідь був би вже не таким цікавим», - цитує Іщенка «Профутбол».