«Я думаю, що гру можна було б назвати єврокубковою, коли команда забиває, а потім тримає всі нитки гри у своїх руках. Так, в принципі, «Динамо» і грало. Забий тоді в кінцівці Теодорчик другий м'яч і матч-відповідь був би вже не таким цікавим», - цитує Іщенка «Профутбол».