Після закінчення Матчу пам'яті легендарних динамівців Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, головний тренер київського клубу Сергій Ребров дав коротке інтерв'ю.
«Я ще не брав участі в таких матчах. Напевно, тільки в якихось благодійних. Але це дуже важливо, - щоб ми пам'ятали цих людей, які дійсно не тільки робили славу київському «Динамо», але й були чесними і порядними людьми і хорошими друзями», - цитує Реброва shahta.org.
Дивіться також: У Матчі пам`яті динамівських зірок було розписано нічию. ВІДЕО