«У матчах за участю «Динамо» і «Шахтаря» ніякі варіанти вже неможливі, крім одного - ці команди пройдуть далі. Навіть у випадку з киянами. Не бачу сьогодні «Карпати», які могли б скласти конкуренцію «Динамо». Хотілося б у майбутньому побачити львів'ян, які були при мені, коли за два сезони обігравали киян три рази і ще один раз грали внічию. А тоді в складі «Динамо» грали і Ребров, і Шевченко...» - цитує Гецка «Вести».
Гецко: «Динамо» і «Шахтар» вже у чвертьфіналі Кубка України»
На думку футбольного експерта Івана Гецка киянам і гірникам вже нічого не завадить пройти в наступний раунд.