Про це легендарний форвард «Динамо» і збірної України сказав після закінчення Матчу пам'яті легенд клубу, який відбувся 28 вересня в Києві, на стадіоні ім. В. Лобановського.
- Подяка вболівальникам за те, що прийшли на матч, підтримали. В кожного серце болить. Дуже важко збиратися і грати такі матчі. Земля хлопцям пухом, ми завжди їх будемо пам'ятати.
- Ви прилетіли спеціально на матч?
- Так, саме заради матчу. Завтра відлітаю, у мене сесія в Ньоні починається.
- Чим зараз займаєтеся?
- Зараз вчуся на тренера, в мене скоро одна з останніх сесій на отримання ліцензії «Pro». Одна з них пройде в штаб-квартирі УЄФА.
- Завтра день народження і доведеться вчитися?
- Нічого страшного, я вже звик (сміється).
- Днями грали в Казахстані за збірну світу, сьогодні - тут, плюс переліт. Чи не втомилися?
- Втомився. І зараз хочу швидше поїхати відпочити. Тим більше, на мене чекають, у нас невелика зустріч з усіма футболістами. Хочу поспілкуватися, ще раз згадати наших хлопців, які трагічно пішли з життя.
- Частіше приїжджайте в Україну.
- Я часто буваю, просто мало показуюсь. А взагалі беру участь у різних благодійних проектах. Усі гроші, які мені перерахували за матч в Казахстані, я перевів на допомогу Україні. І буду чинити так далі. В Україні сьогодні багато проблем. На найактуальніші й будемо реагувати.
- З політикою вже зав'язали?
-Навіть питань не задавайте на цю тему. Не цікавлюся.