Нападник київського "Динамо"
Артем Мілевський, який в цьому сезоні ще жодного разу не виходив на
поле, несподівано став на захист головного тренера столичної команди
Олега Блохіна.
На своїй сторінці в популярній соціальній мережі Instagram футболіст написав наступне:
"Все буде гуд, дайте Блохіну півроку".
Нагадаємо, контракт Мілевського з "Динамо" завершується на початку вересня.