- Це був свавілля однієї людини. Враховуючи абсолютно односторонні дії арбітра в даному матчі, хочу заявити пану Колліні: якщо Берізка не понесе покарання, яке буде відповідати тому збитку, якого зазнала наша команда, і якщо «Металісту» так потрібно дістатися до наступної стадії Кубка, то ми просто не вийдемо на матч-відповідь.
Це не емоції. Це позиція, яка грунтується на перегляді відеоповторів. Пенальті, який не поставили на останніх хвилинах за фол на Степанюку - його арбітр не міг не бачити.
Ми хочемо зберегти футбол на Закарпатті, в Україні. Якщо футбол не для всіх за однаковими правилами, нам він не потрібен, - цитує Шуфрича terrikon.com.