Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний висловив розчарування роботою арбітра Берізки у кубковому матчі проти «Металіста».
- Першою картки у Люльки не було. Я дивився цей епізод, всі дивилися цей момент! За що йому вручили жовту картку?! Просто нізащо!
Я за те, щоб в Україні 3 роки судили тільки іноземні арбітри. «Металіст» - хороша команда, і я не вважаю, що їм потрібна додаткова допомога від суддів: вони самі можуть обіграти будь-якого суперника, - наводить слова Грозного footballua.tv.