Нещодавнє повідомлення в ЗМІ про те, що хавбек «Дніпра» Євген Коноплянка відправився на переговори в Мілан, виявилося фейком, - повідомляє неофіційний сайт «Дніпра».
Хавбек дніпрян нікуди не їздив і продовжує відновлюватись після травми.
До того ж, гравець просто не має права вести переговори з іншими клубами без дозволу на те керівництва ФК «Дніпро», а такого дозволу Євген Коноплянка не просив.