Артем Федецький, Олег Герасимюк та Олександр Севідов в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Великий футбол» з Олександром Денисовим на телеканалі «Футбол 1» розповіли свою історію з невиплатою зароблених коштів.
Постраждалі не вимагають покарання у вигляді позбавлення очок або зняття команди з чемпіонату, єдина вимога - примусити клуби повернути зароблені гроші.
Екс-гравець луцької «Волині» Олег Герасимюк стверджує, що звертався у вищі футбольні органи України, але відповіді не отримав:
- У мене багато листів на ім’я Конькова і Попова, а також в апеляційний комітет, але відповіді вони не надали. Звернувся до КДК, спочатку клуб усно штрафували, потім фінансово. Мені важливо забрати свої гроші і закрити це питання.
Артем Федецький дійшов до Лозанни та виграв справу проти львівських «Карпат» стосовно невиплати компенсації. Але клуб так досі і не виплатив футболісту коштів:
- У мене на руках є рішення КДК і Лозанни. Ми з моїм адвокатом зверталися у ФФУ, там нічого не хочуть робити.
В Олександра Севідова завжди під рукою необхідні документи, щоб підтвердити свою правоту. Трохи більше року тому він пішов з «Говерли» з формулюванням «за згодою сторін», але всіх зароблених грошей досі так і не отримав:
- У нас була домовленість, що я не буду вимагати компенсацію з клубу за діючий контракт, але зі мною розрахуються по факту на момент розриву угоди. Я писав заяву на ім’я президента ФФУ та на відповідальну людину, яка видає ліцензію клубам. Моя ціль - отримати зароблені гроші. Це нормальне бажання будь-якої людини.