Нестор Шуфрич: «Якщо не потрібна «Говерла» в чемпіонаті, значить, так і буде»

Футбол України 29 Вересня, 14:44 1068
Нестор Шуфрич: «Якщо не потрібна «Говерла» в чемпіонаті, значить, так і буде»     | 19-27
Власник ужгородської «Говерли» Нестор Шуфрич назвав свою позицію щодо невиплати боргів Олександру Севідову та висловив незгоду з рішеннями арбітра в матчі з «Металістом».

- Я був здивований тому, як Севідов пішов у «Карпати». Я до нього дуже добре ставився, але після відомого випадку у грі з «Волинню», яка допомогла «Карпатам» у Прем'єр-лізі... Ми дізналися, що тренер їздив до Львова ще до закінчення контракту, обумовлював з ними перехід в інший клуб. Звичайно, це викликало у нас подив і розчарування. Я знаю, що сьогодні ведеться розгляд за цими фактами. Як з цим бути, хай вирішують компетентні органи.

- Однак Севідов виграв всі суди...

- Я думаю, що будуть ще представлені додаткові факти. В результаті буде дана остаточна оцінка. Ми не виключаємо відповідні апеляції і в УЄФА.

- Ви принципово не хочете Севідову виплачувати борги? Це якась особиста образа?

- Я вважаю, що керівництво клубу діє адекватно до поведінкі Севідова. Тренер, який до завершення контракту, під час чемпіонату, під час вирішальних ігор їде до команди-суперника вести переговори про перехід... Це, м'яко кажучи, неетично. Тому Ви розумієте всі наші емоції.

- Тобто ви ображаєтеся на нього?

- Я сказав про розуміння емоцій. Ображатися? На скривджених воду возять. Це не та людина, на яку потрібно ображатися. Тут питання принципу.

- Ви знаєте, що «Говерла» оштрафована на 25 тисяч саме за те, що не виплачує борг Севідову?

- Якщо виписали штраф - заплатимо, але це залишиться на совісті тих, хто це рішення ухвалив.

- А потім можуть почати знімати очки... Наприклад, з «Карпат» вже зняли за Богатінова...

- Ми дуже уважно поставимося до даної ситуації. Якщо комусь треба зняти очки з «Говерли» - хай забирають. Є принципи - вони важливіші за будь-які очки. Якщо не потрібна «Говерла» в чемпіонаті - значить, так і буде.

- Ви готові знятися з чемпіонату?

- Я ще раз повторю: якщо не потрібна «Говерла» в чемпіонаті, значить, так і буде. Якщо корупція, «кумівство» і принцип «рука руку миє» буде домінувати над спортом, то тоді нехай ті, які сьогодні наживаються на корупційній складовій нашого футболу, залишаються у футболі, а ті, які хочуть грати чесно, просто підуть.

А стосовно суддівства в кубковому матчі проти «Металіста», то ми всі дуже обурені суддівством Берізки. Прізвище цього арбітра до болю знайоме. І якщо стосовно нього не буде прийнято ніяких дисциплінарних санкцій, не виключено, що «Говерла» не вийде на гру-відповідь у Харкові з «Металістом». Ця ініціатива керівництва клубу буде мною підтримана.

Я - за чесний футбол! - наводить слова Нестора Шуфрича footballua.tv.