Тарас Степаненко: «До Києва ще не звик. Поки важко»

Футбол України 29 Вересня, 15:25 1169
Тарас Степаненко: «До Києва ще не звик. Поки важко»   | 19-27
Півзахисник донецького «Шахтаря» Тарас Степаненко, команда якого через бойові дії на сході України базується в Києві ще з початку сезону, зізнався, що поки ще не звик до столиці.

Півзахисник донецького «Шахтаря» Тарас Степаненко, команда якого через бойові дії на сході України базується в Києві ще з початку сезону, зізнався, що поки ще не звик до столиці.

«До Києва ще не звик. Поки важко. Тут зовсім інший ритм життя, інший рух. Основні маршрути, звичайно, вже вивчив - як дістатися до бази, як доїхати до супермаркету. Але якщо треба рвонути кудись в інше місце, доводиться включати навігатор. А пробки, звичайно, деколи стомлюють.


Метро? У ньому поки не був. До нього ще треба дійти, а після тренування, коли ти втомлений, ходити не сильно хочеться. Втім, мені сказали, що коли випаде сніг, на дорогах взагалі будуть суцільні затори, тому доведеться спускатися під землю. А поки терпимо.

Але до життя в столиці пристосуватися простіше, ніж до виступів на нейтральних полях. Ми вже звикли до того, що постійно граємо у присутності кількох десятків тисяч уболівальників, а тут - порожні трибуни, немає тиску на суперника. По ходу недавнього матчу з „Зорею» взагалі складалося враження, що ми проводимо якийсь спаринг... Втім, ми з розумінням ставимося до ситуації. Потрібно потерпіти», - цитує Степаненка dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».