«Він мене звинувачує в корупції. Тепер, використовуючи загальновідомий принцип «презумпція невинност «, Дедишин повинен довести мою вину та вину інших людей, прізвища яких він називав. Скільки у нього на це піде часу і коштів, я не знаю. Але він зобов'язаний це зробити, - цитує Попова канал «Футбол 1».
Дедишин повинен надати вагомі докази відповідним структурам, щоб підтвердити ці звинувачення. Інакше Дедишина очікують серйозні санкції. Повірте, всі ті люди, яких він назвав, зроблять все в рамках футбольного та загальноюридичного законодавства, щоб притягнути його до відповідальності за лжеінформацію.
Я, як функціонер, повинен дотримуватися існуючої норми і правила. Я написав листа до Комітету етики та чесної гри з проханням розібратися в контексті тих звинувачень, які були висловлені. Потрібно спочатку вичерпати всі процедурні питання, пов'язані з органами футбольного правосуддя. Потім, звичайно, буде подано позов до суду загальної юрисдикції про захист честі і гідності з усіма витікаючими.
Тому Дедишин може не сумніватися: він почав цей процес, повірте, він нами буде закінчений».