Лукаш Теодорчик: «Я сподіваюся, що ми зможемо перемогти «Стяуа»

Динамо Київ 30 Вересня, 07:26 768
Лукаш Теодорчик: «Я сподіваюся, що ми зможемо перемогти «Стяуа»  | 19-27
Польський нападник «біло-синіх» з інтересом чекає на домашній матч у Лізі Європи проти бухарестського «Стяуа».

- Я сподіваюся, що ми зможемо перемогти «Стяуа». Що стосується інших клубів у нашій групі «Ріу Аве» і «Ольборга», то насправді, мені ще не випадав випадок грати проти них. Вважаю, що в нинішній Лізі Європи у мене буде така можливість. З гравців нашого найближчого суперника можу сказати, що я знаю тільки Лукаша Шукала, який грає за «Стяуа». Він є моїм колегою по збірній. Думаю, цікаво буде проти нього зіграти. Що стосується «Стяуа» в цілому, вважаю, що це дуже сильна команда, - заявив Теодорчик.