Відомий коментатор Віктор Вацко, у своїй конференції на MatchDay, прокоментував інтерв'ю генерального директора львівських «Карпат» Ігоря Дедишина.
«Інтерв'ю Дедишина - дуже резонансне. Звинувачення більш, ніж серйозні. Думаю, ця історія матиме продовження», - написав Віктор.