Мартін Богатінов: «Карпати» заборгували мені зарплату за сім місяців плюс підйомні»

Футбол України 30 Вересня, 14:15 927
Мартін Богатінов: «Карпати» заборгували мені зарплату за сім місяців плюс підйомні»   | 19-27
Екс-голкіпер «Карпат» Мартін Богатінов прокоментував рішення КДК ФФУ про зняття із львівського клубу трьох очок за невиконання перед ним контрактних зобов'язань.
Екс-голкіпер «Карпат» Мартін Богатінов прокоментував, Футбол.ua, рішення КДК ФФУ про зняття із львівського клубу трьох очок за невиконання перед ним контрактних зобов'язань.

«Я знаю, що з «Карпат» зняли три очки - новини дивлюся, читаю. В «Карпатах» стверджують, що моя офіційна ставка - п'ять тисяч гривень, а решту розписано в бонусах. Але невже хтось всерйоз думає, що я б приїхав грати в іншу країну за 500 доларів? Я думаю, на рівні Прем'єр-ліги немає жодного футболіста з такою зарплатою», - каже Богатінов.

«Мій конфлікт з керівництвом клубу розпочався навесні 2013-го я кожен другий день дзвонив Ігорю Дедишину, просив розрахуватися зі мною, але кожен раз чув: «Завтра, завтра, завтра». Це завтра, щоправда, так ніколи і не настало. Обіцяли розрахуватися до першого березня, але робити це не поспішали, навіть підйомні за підписання контракту я так і не побачив, хоча вони чітко прописані - так само, як і зарплата. Все остаточно вирішилося, коли я отримав травму в матчі з «Говерлою». Травмований футболіст «Карпатам», мабуть, потрібен не був. Загалом «Карпати» заборгували мені зарплату за сім місяців плюс підйомні.

В іншому - все було відмінно. Так, іноді затримували зарплату, але в підсумку платили - абсолютно нічого страшного, якщо не завжди вчасно виходить. Іноді мене штрафували, але теж не можу сказати, що ці санкції були вигаданими. Все було добре, Львів став моїм другим домом, я себе дуже комфортно почував: приємні люди, чудові вболівальники. Якщо чесно, я навіть думав, що залишуся в «Карпатах» на довгі роки. Шкода, що не завжди все складається так, як ми того хочемо», - розповів Мартін Богатінов.