Фернандо Варела: «Ми їдемо в Київ, щоб перемогти»

Динамо Київ 30 Вересня, 16:08 833
Фернандо Варела: «Ми їдемо в Київ, щоб перемогти»   | 19-27
Захисник румунських «армійців» Фернандо Варела поділився з вітчизняними ЗМІ очікуваннями від матчу другого раунду Ліги Європи з київським «Динамо».

«Мені більше подобається грати центрального захисника, але якщо тренер мене використовує на позиції правого захисника - у мене немає жодних питань. Я - правий захисник, і я роблю все, що хоче тренер.

Я думаю, у нас хороша команда, гравці в чудовій формі. Ми їдемо в Київ, щоб перемогти. Тепер ми цілком і повністю зосереджені на «Динамо». Якщо переможемо – це буде відмінним результатом. Звісно, у нас є кілька травмованих ключових гравців і без них нам буде дуже важко.

Я бачив кілька матчів «Динамо» Київ. Це дуже хороша команда з висококласними футболістами. Є гравці, котрі самостійно можуть вирішити долю матчу, а це дуже ускладнює наше завдання перемогти в Києві», - цитує digisport.ro Варелу.