Фанати підкреслюють, що політичних гасел не буде.
Про особливості підготовки до матчу Білорусь - Україна «Радіо Свобода» повідомив активіст білоруських футбольних ультрас Євген.
За словами Євгена, білоруські фанати вважають за необхідне підтримати українців у той час, коли в їх країні триває війна.
«Зрозуміло, є різні люди, але у більшості ставлення до того, що відбувається в Україні однакове. Більшість з нас дотримуються однієї позиції: українці - це братський народ. У фанатів, звичайно, раніше багато було конфліктів, але зараз все змінилося. Головна причина вираження підтримки - це ті події, які сьогодні відбуваються в Україні. Більшість тих хлопців, які збираються у нас на фанатський сектор, вважають українців братами, і тому ми намагатимемося таким чином хоч якось їх підтримати», - зазначив Євген.
Євген каже, що білоруські та українські фанати підтримують тісні контакти. Під час матчу Білорусь - Україна відбіркового циклу до чемпіонату Європи 2016 року білоруські фанати вивісять банер на тему солідарності з українцями.
«Готується банер до цього матчу. Він не буде містити політичних гасел, тому що футбол - це не політика, та й не пропустили б його. Але за допомогою цього банера ми покажемо своє ставлення до українців та продемонструємо свою солідарність», - каже Євген.
Конкретний зміст банера ультрас поки що не розкривають, щоб зберегти інтригу. Але з правоохоронними органами він вже узгоджений.
Крім того, напередодні гри, білоруські та українські фанати збираються провести між собою товариський матч.
Також до гри збірних білоруські ультрас підготували партію стікерів і магнітів із зображеннями українського Тризуба та білоруського «Погоні». Ці сувеніри розіграли через фанатське співтовариство «ВКонтакте» і роздали людям по всій країні.
