Ярослав Ракицький: «Будемо розбиратися»

Футбол України 30 Вересня, 21:36 963
Ярослав Ракицький: «Будемо розбиратися»   | 19-27
Ярослав Ракицький в ефірі каналу 2+2 прокоментував нічию у матчі проти «Порту"(2-2).

Ярослав Ракицький в ефірі каналу 2+2 прокоментував нічию у матчі проти «Порту"(2-2).

«Втратили перемогу, дві контратаки в кінцівці - два голи. Наша вина, що пропустили», - сказав він.

«Що сказати - поганий результат, ми повинні були брати три очки. В кінці грали сконцентровано, але пропустили. Не знаю, будемо розбиратися», - підсумував Ракицький.