Ярослав Ракицький в ефірі каналу 2+2 прокоментував нічию у матчі проти «Порту"(2-2).
«Втратили перемогу, дві контратаки в кінцівці - два голи. Наша вина, що пропустили», - сказав він.
«Що сказати - поганий результат, ми повинні були брати три очки. В кінці грали сконцентровано, але пропустили. Не знаю, будемо розбиратися», - підсумував Ракицький.