По ходу першого тайму гри на центральній трибуні «Арени Львів» був вивішений банер з написом «УЄФА: ми дбаємо про Росію». Він провисів не більш хвилини, після чого був прибраний стюардами. У другому таймі банер перемістили в фан-сектор ультрас «Шахтаря». В ефірі телеканалу 2+2 повідомили, що і там намагалися зняти прапор, проте фанатам вдалося його відстояти, - повідомляє «Обозреватель» с посиланням на tribuna.com.

