Півзахисник «Динамо» - про майбутній матч із «Стяуа».
«Румуни відносяться до категорії тих колективів, які й самі грають, і супернику дають. Краще так, ніж коли 10 чоловік стоять ззаду і відбиваються».
«Наш наставник, як, втім, і ми самі, не розділяє матчі за статусом. У футболі прийнято жити від гри до гри, і майбутня зустріч - завжди найважливіша. Проведемо поєдинок з румунами - і почнемо думати про «Шахтар». Ми добре себе почуваємо, у нас відмінні умови для відновлення, хороший медичний штаб. Так що з цього приводу ми не переживаємо і не акцентуємо увагу на тому, що у гірників буде на два дні більше часу для підготовки», - розповів Сидорчук в інтерв'ю газеті «Команда».
Нагадаємо, матч зі «Стяуа» відбудеться у четвер, 2 жовтня, початок о 20.00.