Вболівальники «Баварії» дивилися матч з ЦСКА з орендованого офісу у висотці. ФОТО

Світовий футбол 1 Жовтня, 10:37 1083
Вболівальники «Баварії» дивилися матч з ЦСКА з орендованого офісу у висотці. ФОТО   | 19-27
Матч проходив при порожніх трибунах через поведінку уболівальників «армійців» ще в минулому сезоні.

Вболівальники «Баварії», які подорожують з командою на виїзди, все ж знайшли спосіб подивитися гру своєї команди з ЦСКА в груповому турнірі Ліги чемпіонів (0:1) в Хімках, повідомляє «Сегодня».

Німецькі фанати орендували офіс у висотній будівлі, що підноситься над стадіоном «Арена Хімки» і подивилися футбол з висоти пташиного польоту.

«Будуйте більше хмарочосів поруч зі стадіонами! Привіт від нас зверху!» - написав один з уболівальників в Twitter.

Нагадаємо, що матч ЦСКА - «Баварія» пройшов без глядачів, так як армійці були покарані за поведінку своїх уболівальників в гостьовому матчі з чеською «Вікторією» в минулому році.