- Які очікування пов'язані у вас з майбутнім в четвер черговим єврокубковим іспитом для українських команд?
- Не сумніваюся, що всім трьом нашим клубам потрібно найсерйознішим чином підійти до протистояння зі своїми суперниками. Легше інших буде «Динамо», яке значно перевершує «Стяуа» в класі.
Повинен довести серйозність домагань і «Дніпро», який в першому матчі з «Інтером» став заручником суддівських помилок. Є до чого прагнути і «Металісту», який пропустив необов'язковий гол на останніх хвилинах і в результаті невдало стартував в єврокубках, - цитує Гецка «СЕ».
- Матчі «Динамо» зі «Стяуа» завжди були непростими. Як буде цього разу?
- Сьогодні в футбол навчилися грати всі, так що легкою прогулянкою зустріч на «Олімпійському» точно не буде. Тим більше, що за стилем гри румунські команди чимось нагадують українські. Динамівцям ні в якому разі не можна допустити недооцінки суперника - хвилинна розслабленість може спричинити за собою плачевні наслідки. Зараз кияни знаходяться на підйомі, і хочеться вірити, що у Сергія Реброва вийде втілити в життя свої задуми і в цій зустрічі.
- Чи зможуть всі три українські клуби поповнити єврокубковий коефіцієнт країни?
- Як би там не було, потрібно залишатися оптимістом. Всі три команди - рідні для нас, і ми будемо за них переживати. Хочеться вірити, що «Динамо», «Дніпро» і «Металіст» зуміють порадувати нас результатом.