Гецко: «Хочеться вірити, що у Сергія Реброва вийде втілити в життя свої задуми і в зустрічі зі «Стяуа»

Динамо Київ 1 Жовтня, 12:58 720
Гецко: «Хочеться вірити, що у Сергія Реброва вийде втілити в життя свої задуми і в зустрічі зі «Стяуа»   | 19-27
Напередодні матчів другого туру групового етапу Ліги Європи про шанси трьох українських команд розмірковує колишній форвад збірної України Іван Гецко.

- Які очікування пов'язані у вас з майбутнім в четвер черговим єврокубковим іспитом для українських команд?

- Не сумніваюся, що всім трьом нашим клубам потрібно найсерйознішим чином підійти до протистояння зі своїми суперниками. Легше інших буде «Динамо», яке значно перевершує «Стяуа» в класі.

Повинен довести серйозність домагань і «Дніпро», який в першому матчі з «Інтером» став заручником суддівських помилок. Є до чого прагнути і «Металісту», який пропустив необов'язковий гол на останніх хвилинах і в результаті невдало стартував в єврокубках, - цитує Гецка «СЕ».

- Матчі «Динамо» зі «Стяуа» завжди були непростими. Як буде цього разу?

- Сьогодні в футбол навчилися грати всі, так що легкою прогулянкою зустріч на «Олімпійському» точно не буде. Тим більше, що за стилем гри румунські команди чимось нагадують українські. Динамівцям ні в якому разі не можна допустити недооцінки суперника - хвилинна розслабленість може спричинити за собою плачевні наслідки. Зараз кияни знаходяться на підйомі, і хочеться вірити, що у Сергія Реброва вийде втілити в життя свої задуми і в цій зустрічі.

- Чи зможуть всі три українські клуби поповнити єврокубковий коефіцієнт країни?

- Як би там не було, потрібно залишатися оптимістом. Всі три команди - рідні для нас, і ми будемо за них переживати. Хочеться вірити, що «Динамо», «Дніпро» і «Металіст» зуміють порадувати нас результатом.