Передматчева прес-конференція Андрія Ярмоленка

Динамо Київ 1 Жовтня, 15:36 2818
Передматчева прес-конференція Андрія Ярмоленка       | 19-27
Віце-капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко поспілкувався з журналістами напередодні матчу другого туру групового етапу Ліги Європи проти румунського «Стяуа».

- Чи боїтеся ви «Стяуа» і чи боїтесь якогось конкретного гравця? І чи лякає вас рахунок 6:0 у попередньому матчі «Стяуа» з «Ольборгом»?

- Ми нікого не боїмося. Звичайно, «Стяуа» - серйозний суперник, ми їх поважаємо, але ми граємо вдома при своїх уболівальниках і я думаю, що це румунам треба нас боятися.

- Чи пам’ятаєте, що трапилось 8 років тому, коли «Динамо» востаннє грало зі «Стяуа»?

- Звичайно, пам’ятаємо - 1:4 тоді «Динамо» програло, але пройшло вже дуже багато часу з тих пір. Зараз у «Динамо» зовсім інша команда і я впевнений, що завтра такого результату не буде.

- Який матч для вас наразі важливіший: завтрашній проти «Стяуа» чи недільний проти «Шахтаря»?

- Особисто я живу від гри до гри, тому мене завжди вчили, що найважливіша гра – наступна. Тому поки зі «Стяуа» важливо добре зіграти.

- Які команди, на ваш погляд, мають найбільші шанси пробитися у наступний раунд Ліги Європи?

- Оцінювати шанси я не буду, особисто я хочу, щоб «Динамо» вийшло з цієї групи з першого місця і в кожній грі показувало цікавий футбол, щоб було цікаво глядачам і, звичайно, щоб ми здобували хороший результат.

- Андрію, ви пропустили матч з «Карпатами», тепер з вами все в порядку, ви готові до гри?

- Так, вже все добре. 4 дня тренуюсь у загальній групі і цілеспрямовано готуюсь до матчу зі «Стяуа».

- Які матчі «Стяуа» показував для розбору Сергій Ребров і на чому він акцентував увагу?

- Можу сказати, що за цей час ми продивилися достатньо багато матчів «Стяуа» і те, що казав нам Сергій Ребров, сподіваюсь, ви завтра побачите на футбольному полі. У «Стяуа» по грі достатньо як плюсів, так і мінусів, які завтра ми маємо втілити під час матчу.

- Головний тренер «Стяуа» сказав, що ви найнебезпечніший гравець «Динамо». Ви бажаєте, щоби проти вас якось по особливому грали?

- Це вже не мої проблеми. Моя задача – виходити на поле і показувати свій максимум з того, що я вмію і бути корисним для команди.