Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 1 Жовтня, 16:35 2305
Передматчева прес-конференція Сергія Реброва     | 19-27
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров поспілкувався з журналістами напередодні матчу другого туру групового етапу Ліги Європи проти румунського «Стяуа».

- Чи можете виділити когось із гравців «Стяуа»? Найчастіше таким називають Санмартена.

- Безумовно, він віковий гравець, який діє дуже небезпечно. Від нього йде дуже багато гостроти, але він не єдиний хороший гравець у «Стяуа». Уся лінія атаки досить небезпечна. Цим і славиться «Стяуа» - румунські футболісти дуже технічні і люблять атакувати.

- Чи є вже якась інформація про стан здоров'я Євген Макаренко, який вчора відлетів на обстеження до Фінляндії? Ви вже визначилися з тим, хто завтра замінити його в стартовому складі?

- Стосовно Євгена, то він вирушив до Фінляндії, але не на консультацію, а, скоріш за все, це буде операція. Я сподіваюся, пройде вона вдало. Ми всі чекатиме його відновлення.

Ким його замінити? Ми, звичайно, вже відсотків на 70-80 визначилися з цим питанням, але ще сьогодні тренування, де нам буде дуже важливо подивитися на ігрові та фізичні кондиції тих кандидатів, які є на цій позиції.

- Вісім років тому Ви грали за «Динамо» проти «Стяуа», і навіть забили гол. Чи немає у Вас зараз ніякого бажання помститися «Стяуа»?

- У мене ніколи бажання про помсту не виникали. Потрібно до будь-якої гри серйозно готуватися, неважливо матч це Ліги Європи або чемпіонат України, треба аналізувати суперника і не думати про те, що там колись було. Зараз «Стяуа» - абсолютно інша команда, та й ми змінилися. Важливо серйозно підготуватися і вийти максимально готовими до цього поєдинку.

- Чи бачили Ви вчорашній матч «Шахтаря» з «Порту»? Вашій команді в кінці тижня грати з гірниками у рамках чемпіонату України, тому як Вам бачиться цей поєдинок?

- Для нас зараз важливий матч зі «Стяуа». Коли зіграємо, то, звичайно, часу на відновлення буде занадто мало, але такий у нас графік. Я переконаний, зараз ніхто з гравців не думає про поєдинок з «Шахтарем», адже і завтра дуже важлива гра, а далі будемо думати.

- Чи вважаєте Ви недоліком той факт, що Мірча Луческу дуже добре знає український футбол і може допомогти «Стяуа» порадами як грати проти «Динамо»?

- Зараз такі технології, що тренерський штаб «Стяуа» може прекрасно вивчити наші ігри і без допомоги Луческу. Звичайно, якщо у них є така можливість, то вони можуть запитати у Мірчі. Упевнений, він допоможе їм. Але великої необхідності в цьому немає.

- На останній матч «Динамо» головний тренер «Стяуа» не відправив нікого зі своїх представників, а чи був хтось зі сторони «Динамо» на останньому поєдинку «Стяуа» з «Астрою»? Або Ви просто на DVD цей матч подивилися?

- Звичайно, ми дивилися і цей матч, і з «Ольборгом». І в живу їх переглядати їздили. У нас достатньо інформації про «Стяуа», але головне, щоб хлопці нею завтра скористалися.

- У Безуса була мікротравма. Як проходить його відновлення і чи готовий він завтра зіграти?

- Він вже повністю відновився і тренується майже тиждень. Сподіваюся, завтра він нам допоможе.