Гравці «Волині» розповіли румунським ЗМІ про «Динамо»

Динамо Київ 1 Жовтня, 17:08 1354
Гравці «Волині» розповіли румунським ЗМІ про «Динамо»    | 19-27
Гравці «Волині» Ерік Бікфалві та Флорентін Матей розповіли румунським ЗМІ про сильні сторони «Динамо»

.

«Нещодавно ми грали з «Динамо» («Волинь» програла 4:1 - Ред.). Нашою помилкою було те, що ми пішли атакувати, а «Динамо», маючи два швидких фланги, наносило «смертельні» випади, через них. Особливо Ярмоленок та Ленс.

Так, «Динамо» сильна команда, але, не дивлячись на все це, я не можу назвати їх фаворитами цього матчу. У них гарна оборона, але вона не вражає своєю надійністю. Також в них є форварди, які знаходяться завжди на своєму місці - Мбокані та Кравець», - розповів Матей.

«У «Динамо» завжди багато стандартних положень та подач з флангів, як і гравців, які можуть зіграти на «другому» поверсі», - повідомив Бікфалві.