Захисник «Краковії» після дербі потрапив у витверезник

Світовий футбол 1 Жовтня, 17:24 730
Захисник «Краковії» після дербі потрапив у витверезник     | 19-27
Захисник «Краковії» Адам Марціняк весело відсвяткував перемогу над «Віслою» (1:0) у 188-му дербі Кракова.

Після дербі Марціняк і його друзі влаштували вечірку. Коли приїхала поліція, 26-річний спортсмен у стані алкогольного сп'яніння у грубій формі відмовився вимкнути музику. Гості футболіста тим часом кричали, співали і кидали різні предмети у вікна сусідів, повідомляє «Matchday».

Поліція затримала гравця і доставила до Краківського міського центру профілактики алкоголізму і наркозалежності.

З витверезника Адам вийшов лише вранці. «Краковія» пообіцяла розслідувати інцидент.

У травні Марціняк викликався в збірну на товариський матч з Німеччиною (0:0), але на поле не вийшов. Раніше захисник грав за молодіжну збірну Польщі.