Прем'єр-міністр України, Арсеній Яценюк разом зі своїми колегами з Румунії та Молдови відвідаються затрашній матч за участі київського «Динамо».
«Літак, що вирушить завтра з Румунії з Віктором Понту на борту, зробить коротку зупинку в Кишиневі, щоб зустрітися з прем'єром Молдови Юрієм Лянке, після чого чиновники вирушать в Україну, де зустрінутся з прем'єр-міністром України, для участі в трьохсторонній зустрічі Україна - Молдова - Румунія.
Увечері, наприкінці робочого візиту, три прем'єри будуть присутні разом на футбольному матчі «Динамо» - «Стяуа», який відбудеться в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи, - повідомляє Mediafax
Нагадаємо, що матч «Динамо» - «Стяуа» відбудеться в четвер, о 20:00. Пряма трансляція на ТК «Україна» та «Футбол 2»