Капітан «Стяуа» Рауль Русеску на передматчевій прес-конференції перед грою з «Динамо» відповів на запитання журналістів.
- Ми приїхали дуже впевнені в собі. Віримо в те, що переможемо в завтрашньому матчі. Хочемо показати хорошу гру. Гратимемо з найважчим суперником у нашій групі. Ми сподіваємося, що переможемо і візьмемо участь в євровесні.
- Як вам грати поряд з Кешеру? На скільки комфортно ви почуваєтеся поряд з ним?
- Ми обидва нападники, маємо спільну мету, разом хочемо забивати. Відповідно нам дуже зручно почуватися разом на полі. В нас одна мета – забивати, щоб «Стяуа» перемагала.
- Скільки матчів «Динамо» ви передивилися?
- Я особисто переглядав 5-ть матчів, але не приїздив на поле.