Гіоане: «Думаю, «Динамо» переможе»

Динамо Київ 2 Жовтня, 11:08 645
Гіоане: «Думаю, «Динамо» переможе»  | 19-27
Екс-гравець киян румун Тіберіу Гіоане розповів про сьогоднішній матч «Динамо» - «Стяуа».

«За кого буду вболівати? Що за питання? Звичайно, за «Динамо»! Взагалі, місце обох команд - у ЛЧ, але, на жаль, зустрінуться в Лізі Європи. Яким же неймовірним чином «Стяуа» програла за вихід в Лігу чемпіонів «Людогорцю»! Думаю, «Динамо» у четвер переможе - все-таки вдома грає. У першому турі ЛЄ «Стяуа» розгромила «Ольборг» - 6:0. Але ви б бачили той матч. Данці повинні були вести 2:0, а потім все перевернулося.

У бухарестців найбільш небезпечні Кіпчу, у грі з «Ольборгом» віддав кілька гольових пасів, і Кешеру: дуже багато забиває. Б'є і з 20, і з 25 метрів. Головне - закрити його на ліву ногу, права загрози не представляє. Через травму у «Стяуа» не зіграє Попа. Але це не втрата для гостей. У нинішньому сезоні нападник не вражає. Мій прогноз - з цієї групи вийдуть і «Динамо», і «Стяуа».

До речі, як розповів Тібі, отримавши в Києві тренерський диплом, він очолював на батьківщині команду п'ятої ліги - «Прежну», з якої вийшов четвертий дивізіон. Зараз у творчій відпустці, зайнятий вихованням дворічного сина. «В столиці України буваю досить часто, адже у мене дружина - киянка», - цитує Гіоане «Сегодня».