Колишній півзахисник київського «Динамо» та збірної СРСР Василь Рац висловився з приводу сьогоднішнього протистояння «Динамо» та «Стяуа» в рамках другого раунду Ліги Європи.
«Думаю, кияни повинні перемогти. Хоча б тому, що вони грають удома. Хоча зі «Стяуа» грати завжди непросто, і це ми відчули ще в 1987-му, коли програли румунам матч за Суперкубок Європи. Досвід показує, що непросто «Динамо» у зустрічах з «Стяуа» було і потім. Якщо ж говорити про реалії, то з приходом Сергія Реброва команда виглядає збалансованою у всіх ланках. Відрадно, що динамівці демонструють надійність в обороні. Це особливо важливо, адже «Стяуа» - команда результативна і проти її атакуючих гравців треба зіграти дуже уважно.
А забивати в «Динамо» є кому: набрав форму Ленс, добре виглядає Ярмоленко, нарешті почав виправдовувати видані аванси Беланда. На вістрі атаки Ребров має рівноцінний вибір між Теодорчиком і Кравцем. Звичайно, болюча втрата Макаренко, але сподіваюся, що тренерський штаб зможе вийти з цієї ситуації без наслідків, - цитує Василя Карловича ua-football.com.