Екс-голова ПФЛ Святослав Сирота прокоментував шанси київського «Динамо» в сьогоднішньому матчі Ліги Європи.
- «Динамо» сьогодні демонструє, мабуть, найкращу свою гру за останні 2 роки. Чи під силу киянам «розкусити» Стяуа, якому в 2006 році так безславно програли на НСК «Олімпійський»? Статистика виступів «Динамо» проти румунських клубів не дуже радісна...
- «Динамо» (Київ) - сьогодні найбільш непередбачувана команда. Вона демонструє поступовий прогрес і, в цілому, досить непогану гру. Однак все це поки не зовсім стабільно. Але футбол така непередбачувана штука, що можливий будь-який розвиток подій. Але я все-одно вірю, що «Динамо» буде поступово виходити на свій колишній рівень і «Стяуа» не стане для «Динамо» серйозним суперником. Я сподіваюся...
- Які сильні сторони «Динамо» дадуть можливість «крокувати» далі в ЛЄ?
- На сьогоднішній день найсильніша сторона «Динамо» - Сергій Ребров. Йому вдається доносити до хлопців своє бачення гри. І вони його чують.
Когось персонально виділяти з гравців не хотів би, - цитує Сироту faeri.ru.