Олег Гусєв: «Ми стали жертвою надмірної самовпевненості»

Динамо Київ 2 Жовтня, 14:06 757
Олег Гусєв: «Ми стали жертвою надмірної самовпевненості»  | 19-27
Півзахисник збірної України Олег Гусєв в інтерв'ю кореспонденту «Прессбола» розповів про стартовий матч національної команди у кваліфікації до ЄВРО-2016.

Півзахисник збірної України Олег Гусєв в інтерв'ю кореспонденту «Прессбола« розповів про стартовий матч національної команди у кваліфікації до ЄВРО-2016.

У грі зі Словаччиною ви вийшли на чисте третє місце за кількістю матчів за збірну. Якісь особливі почуття?

— Та ні. Я сам не дуже рахував, скільки там ігор провів. Тепер ось знаю, що попереду тільки Шевченко та Тимощук. Жодне завдання наздогнати їх перед собою не ставлю. Взагалі про це не думаю. Просто відгукуюся на виклики в збірну і роблю свою роботу.

— Проясніть, до речі: Ви зазвичай замінюєте Тимощука в якості капітана, проте в матчі зі словаками з пов'язкою вийшов Кучер.

— Два перших капітана - Тимощук і Ротань не грали. В їх відсутність рішення, хто буде капітаном в конкретному матчі, приймає головний тренер.

— А ось від старту збірної України на EURO-кваліфікації враження, напевно, не дуже позитивні. Після матчу зі Словаччиною пройшов майже місяць - як зараз сприймаєте ту поразку?

— Збірна Білорусії, наскільки знаю, теж стартувала не дуже вдало, правильно? Не думаю, що нічиєю в Люксембурзі ваші вболівальники і футболісти залишилися задоволені. А ми... Ми в черговий раз створюємо собі проблеми, щоб потім їх героїчно вирішувати. Нам не звикати. Українська збірна вже була у такій ситуації у минулому відбірному циклі, коли поступилася в першому матчі в Чорногорії, і багато людей поставили хрест на вихід з групи вже тоді. Ми завжди важко починаємо. Але потрібно розуміти, що це лише перший матч. Нічого страшного. У жовтні у нас поєдинки з білорусами і македонцями, у них є можливість виправити турнірну ситуацію. Головне, добре налаштуватися.

— Так що все-таки сталося з українською командою у цій зустрічі?

— Думаю, ми стали жертвою надмірної самовпевненості. Перед матчем обстановка занадто нагніталася. Мовляв, цю команду при будь-якому розкладі повинні обігравати. Так думати не можна. Крім того, не реалізували дуже багато моментів. Що ж, потрібно отримати з цього поєдинку урок і рухатися далі.