За найоптимістичнішими прогнозами, на матчі «Динамо» - «Стяуа» 70-тисячний НСК «Олімпійський» буде заповнений наполовину. Про це повідомили в ефірі каналу «Футбол 1».
У даний момент продано близько 23 000 квитків. Великих черг біля кас не спостерігається, - повідомляє «Террикон«.