Олександр Мелащенко: «Буде складно, але румун ми повинні перемогти...»

Динамо Київ 2 Жовтня, 14:31 916
Олександр Мелащенко: «Буде складно, але румун ми повинні перемогти...»   | 19-27
Екс-нападник київського «Динамо» Олександр Мелащенко на сторінках видання «КОМАНДА» поділився очікуваннями від сьогоднішнього матчу своєї колишньої команди проти бухарестського «Стяуа» у 2-му турі групового турніру Ліги Європи:

Екс-нападник київського «Динамо» Олександр Мелащенко на сторінках видання «КОМАНДА» поділився очікуваннями від сьогоднішнього матчу своєї колишньої команди проти бухарестського «Стяуа» у 2-му турі групового турніру Ліги Європи:

Команди з Румунії завжди були для нас незручними суперниками. Вони ніби і самі грають, і супернику дають, але при цьому відрізняються своїми провокаціями. У всякому разі, так було, коли «Динамо» зустрічалося з «Стяуа» в 2001 році. Тоді вони і падали, і щіпались. Все було!

Ті зустрічі мені, звісно, запам'яталися. Перед виїздом у Бухарест Валерій Лобановський викликав мене і запитав, чи можу я зіграти на фланзі. Відмовити тренеру було просто неможливо, і я вийшов на поле на позицію нападника, але з обов'язковою умовою - бігти назад при кожній атаці противника. Ми тоді перемогли з рахунком 4:2, а кращим на полі був Валік Белькевич - царство йому небесне...

Думаю, що виграє «Динамо» і зараз. В останніх матчах команда набрала хід, особливо мені сподобалася домашня зустріч з «Волинню» - там була швидкість, там було багато моментів. Якщо «біло-сині» так зіграють і в четвер, то все буде добре, і завдання виходу в плей-офф Ліги Європи вирішиться відсотків на 80.

Лукаш Теодорчик? Він здорово забив «Карпатам» - отримав м'яч, розвернувся, вдарив. Думаю, з кожним поєдинком поляк буде додавати, і селекціонерів клубу похвалять за його запрошення. Та й Артему Кравцю ця конкуренція піде тільки на користь. Зараз він не повинен ображатися на тренерів, які намагаються рівномірно розподілити ігровий час між форвардами.

До речі, в тому, що «Динамо» зараз набрало чудову форму, я міг переконатися і в минулу неділю, коли виступав в одній команді з Сергієм Ребровим в матчі пам'яті пішли з життя динамівців. Головний тренер киян особистим прикладом показав своїм підопічним, як потрібно викладатися на полі. Ребров встигав скрізь! І відбирав м'ячі, і голи забивав. Мені здається, що в такий футбол вже потихеньку починає грати і його команда, хоча поспішати з висновками поки не будемо. Подивимося на поєдинки зі «Стяуа» і «Шахтарем», - цитує Мелащенка dynamo.kiev.ua посилаючись на газету «КОМАНДА».