Післяматчева прес-конференція головного тренера «Стяуа»

Динамо Київ 2 Жовтня, 19:47 5494
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Стяуа»    | 19-27
Наставник румунського «Стяуа» Костянтин Гилке прокоментував результат матчу проти київського «Динамо» (3:1).

- Від самого початку команда «Динамо» гарно розташувалася на полі, швидко переходили з оборони в атаку, і ми не змогли цьому нічого протиставити. Також нас здивували швидкі проходи киян флангами та контратаки. При цьому ми знали, що «Динамо» добре грає при стандартах, штрафних і кутових, але, на жаль, не змогли цьому протистояти. Але я не вважаю, що наша команда заслуговує на такий великий рахунок, на який вплинув в тому числі й арбітр, - заявив Гилке на прес-конференції після завершення гри.