Олександр Рибка: «Зупинятися на досягнутому ми не будемо, тільки вперед». ВІДЕО

Динамо Київ 2 Жовтня, 21:05 1491
Олександр Рибка: «Зупинятися на досягнутому ми не будемо, тільки вперед». ВІДЕО   | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка відповів на запитання журналістів після матчу зі «Стяуа» (3-1).

- Слава Богу, що все-таки виграли. Ми повністю контролювали суперника.

- Захисники дуже обережно грали, часто через вас...

- Ми на цьому зараз будуємо гру - гра через воротаря. Поступово це має прийти до ідеалу. У захисті треба грати надійно, так і ми, і всі клуби грають.

- Як оціните гру Бурди?

- Це молодий хлопець. Я думаю, в будь-якій позиції, в якій би він не вийшов, він буде грати з великою самовіддачею. Сьогодні, як і всі інші ігри, коли він грав - відіграв здорово.

- Що сказав Ребров в роздягальні?

- Усіх привітав з перемогою. Сказав, що далі готуємося до «Шахтарю».

- 6 очок, це серйозна заявка?

- Думаю, вся боротьба ще попереду. Тому що були ситуації, коли команди і з 10-ма очками не виходили з групи. Відновлюватися треба. Зупинятися на досягнутому ми не будемо, тільки вперед, рухатися далі.

- По суті всі називають «Стяуа» основним суперником за вихід...

- Всі називають, а в нас кожен суперник конкурент.