- Я думаю, ми провели хорошу гру, здорово виграти 3: 1 і заробити три очки. Я думаю, сьогодні ми показали хорошу гру і тепер можемо сфокусуватися на наступному матчі, наводить слова Ленса «sport.ua».
- Які ваші враження від «Стяуа»?
- Я вважаю, це гарна команда. Сьогодні вони зіграли добре, але ми виграли. Через кілька тижнів нам знову грати проти «Стяуа», але в Румунії. Думаю, буде непросто, але сподіваюся, що ми також виграємо.
- Перший гол у «Динамо» вийшов красивим, ви награвали подібні комбінації?
- Ні, сьогодні так вийшло забити вперше.
- Сьогодні на позиції лівого захисника зіграв Бурда, як оціните його дії?
- Я думаю, він хороший захисник. Сьогодні він зіграв не на своїй позиції, тому що він центрбек. Але він довів, що він хороший гравець. Сьогодні було важливо зіграти впевнено. Але можливо, в наступному матчі на цій позиції буде вже інший гравець.

- Сьогодні «Динамо» могло забити більше, чому не змогли використати моменти?
- Тому що у суперника хороший захист. Кожен хоче забивати по шість голів. Якби могли забити шість, то забили б. Якби ми могли забивати кожен момент, було б добре, але сьогодні ми забили три.
- Сьогодні ви багато в чому перевершували гравця, який був вашим безпосереднім опонентом в захисті «Стяуа», були швидше його...
- Насправді, я думаю, він хороший захисник, але я показав, свої якості. Я повинен бути швидким, і я це показав. Ви не повинні звинувачувати його.
- Як ви оцінюєте шанси «Динамо» і «Стяуа» на вихід з групи?
- Я думаю, що перед стартом турніру всі знали, що «Динамо» і «Стяуа» - це дві найсильніші команди групи. Зараз нічого не змінилося. «Стяуа» - хороша команда. І я думаю, що саме «Динамо» і «Стяуа» пройдуть в наступний раунд.