Ультрас Динамо: «УЄФА цінує гроші Газпрому вище, ніж власні правила». ФОТО

Динамо Київ 3 Жовтня, 06:48 3201
Ультрас Динамо: «УЄФА цінує гроші Газпрому вище, ніж власні правила». ФОТО       | 19-27
Ультрас київського «Динамо» в матчі другого раунду групового етапу Ліги Європи з румунським «Стяуа» вивісили банер на адресу УЄФА та констатували українськість Криму.

«UEFA values gazprom's money higher own rules« — УЄФА цінує гроші Газпрому вище, ніж власні правила, - виголошує гасло банера. «Крим – це Україна», - пишуть Ультрас.