Напередодні принципового протистояння «Динамо» і «Шахтаря» своїми очікуваннями зі «СЕ« поділився колишній гравець донецького колективу Андрій Воробей.
- Чи варто розраховувати на те, що чергове протистояння «Динамо» і «Шахтаря» буде таким же непримиренним і захоплюючим, як і колись?
- У якому б стані не знаходилися «Динамо» і «Шахтар», їх протистояння завжди будуть напруженими і захоплюючими. Чергове дербі не стане винятком.
- Чи зможуть суперники, враховуючи їх участь в напружених єврокубкових зустрічах, показати свій максимум в очному протистоянні?
- Мені здається, що команди будуть перебувати в рівних умовах - втома буде і у «Шахтаря», і у «Динамо». Хоча навряд чи цей фактор вийде на перший план.
- У яких ігрових компонентах «Динамо» з «Шахтарем» варто було б додати?
- На мій погляд, донеччани відчувають проблеми в півзахисті і лінії оборони. «Накулькгує» захист і в «Динамо», хоча це, швидше, можна пояснити зміною поколінь.
- Назвіть аргументи на користь кожної з команд?
- На користь «Динамо» говорить те, що гра проходить у Києві. Перевага «Шахтаря» в технічності і досвідченості виконавців. Якщо «Динамо» тільки награє свій склад, то донеччани вже давно сформували кістяк.
- Хто, на ваш погляд, є фаворитом майбутнього протистояння на «Олімпійському»?
- Важко визначити фаворита - з одного боку «Шахтар» може похвалитися солідним досвідом, а з іншого - молодь Сергія Реброва напевно захоче виправдати довіру головного тренера.
Валентин ЦІМОХ