Заступник головного редактора журналу «Футбол» на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook привітав фанів «біло-синіх» з перемогою над «Стяуа».
«Всіх вболівальників «Динамо» з красивою і заслуженою перемогою! Так тримати! Класні контратаки, красиві голи. Молодці, в загальному! Так тримати!».