Півзахисник київського «Динамо» і збірної України Олег Гусєв в інтерв'ю «Прессболу» розповів, що на місці вболівальника він був би не дуже задоволений збільшенням числа учасників фінальної частини ЄВРО до 24 команд. Футболіст вважає, що при новому форматі чемпіонату Європи на ньому будуть прохідні матчі.
- Як вам формула з 24 командами в фінальному турнірі?
- Як футболіст я, звичайно, радий, оскільки шанси потрапити туди значно збільшуються. А ось на місці вболівальника був би не дуже задоволений. Все-таки з ростом кількості страждає якість і рівень турніру. Адже при 16 учасниках на чемпіонаті Європи майже не було прохідних матчів. На відміну від тієї ж світової першості. Тепер, думаю, без них не обійдеться.
- Приблизно така ж ситуація, як у Лізі Європи, де виступає ваше «Динамо», так?
-Я вам більше скажу: зараз і Ліга чемпіонів з цими різними «шляхами» помітно ослабла. Туди потрапляють, м'яко кажучи, не найбільш конкурентоспроможні команди, і загальний рівень турніру знижується.