Йожеф Сабо: «На «Стяуа» прийшло 30 тисяч, на «Шахтар» прийде повний стадіон»

Динамо Київ 3 Жовтня, 14:43 973
Йожеф Сабо: «На «Стяуа» прийшло 30 тисяч, на «Шахтар» прийде повний стадіон»  | 19-27
Екс-тренер «Динамо» Йожеф Сабо розповів про те, чи вистачить киянам сил на недільну гру з «Шахтарем»

Екс-тренер «Динамо» Йожеф Сабо в ефірі програми «Шлях до Варшави» розповів про те, чи вистачить киянам сил на недільну гру з «Шахтарем», повідомляє «Террикон«

- У «Шахтаря» на два дні більше часу на відновлення. Але у «Динамо» є хороша вітамінізація, як у «Реала» і «Барселони». Так що ми подивимося. Чекаємо, гра повинна бути цікава. Якщо на «Стяуа» прийшло 30 тисяч, на «Шахтар» прийде повний стадіон, - розповів Йожеф Йожефович.