Сергій Процюк: «Сьогодні на полі була команда, єдиний колектив»

Динамо Київ 3 Жовтня, 16:35 899
Сергій Процюк: «Сьогодні на полі була команда, єдиний колектив»  | 19-27
Після переможного матчу з «Геліосом» (4:0), асистент старшого тренера другої команди «Динамо» Сергій Процюк відповів на запитання журналістів.

Після переможного матчу з «Геліосом» (4:0), асистент старшого тренера другої команди «Динамо» Сергій Процюк відповів на запитання журналістів.

- Хлопці виконали установку на гру. Надійно в обороні, агресивно в атаці і не відступили у боротьбі. Ось три критерії, які зіграли важливу роль у нашій перемозі. Як би там не була, але хлопці старались. Дуже важлива гра для нас була, дивлячись на якому місці ми зараз знаходимось. Гравці підійшли дуже серйозно до цієї гри. Одну з важливих ролей зіграли дальні удари. Яремчук та Цибульник забили саме після таких ударів, але декілька моментів ми не реалізували. На полі сьогодні було видно, що грає команда, єдиний колектив.

- Чи можна назвати рахунок несподіваним?

- Якщо дивитись лише на рахунок, то здається, що у була повна перевага. Але ви бачили, як ми здобули перемогу. Уміння, старання та реалізація голових моментів, що нам не вдавалось до цього матчу. Так, рахунок 4:0, але гра була безкомпромісною та принципіальною.

- Що з Акубардією?

- Сподіваємось, що там немає перелому. Лікарі кажуть, що там проблема зі зв’язками виникла. Будемо сподіватись на найкраще, адже здоров’я футболіста – найголовніше.