Геннадій Зубов: «Величезний плюс «Динамо» в тому, що команда Сергія Реброва грає в Києві»

Динамо Київ 3 Жовтня, 18:59 1037
Геннадій Зубов: «Величезний плюс «Динамо» в тому, що команда Сергія Реброва грає в Києві»    | 19-27
Напередодні принципового протистояння «Динамо» і «Шахтаря» своїми очікуваннями поділився колишній гравець «гірників» Геннадій Зубов.

- Протистояння «Динамо» і «Шахтаря» завжди було найяскравішою вивіскою українського футболу. Упевнений, в матчі команд європейського рівня суперники продемонструють яскраву і цікаву гру, - наводить слова Зубова «СЕ».

- Чи зможуть суперники, враховуючи їх участь в напружених єврокубкових зустрічах, показати свій максимум в очному протистоянні?

- Думаю, що за напруженням пристрастей і самовіддачі поєдинок «Динамо» і «Шахтаря» ні в чому не поступиться єврокубковим матчам.

- У яких ігрових компонентах «Динамо» з «Шахтарем» варто було б додати?

- На мій погляд, обом командам було б непогано додати в реалізації гольових можливостей.

- Назвіть аргументи на користь кожної з команд?

- Величезний плюс «Динамо» в тому, що команда Сергія Реброва грає в Києві - вдома, як кажуть, і стіни допомагають. Що до «Шахтаря», то донецький клуб зробить все для того, щоб підтвердити свій клас і високий статус.

- Хто, на ваш погляд, є фаворитом майбутнього протистояння на «Олімпійському»?

- В таких зустрічах немає фаворитів, все покаже гра.