«Я трохи хвилювався за свою безпеку. Це не дуже хороше середовище, тому що не знаєш, якої миті, що трапиться. Проте, у країні, яка переживає війну, я не відчував страху.
Сезон, після того, як о 2012 році я долучився до київського «Динамо», все було добре. Це почалося минулого сезону, коли я був в КПР. Будемо сподіватися, що ситуація вирішиться сама по собі, чим раніше, тим краще.
Бойові дії проходять на сході України, тож у Києві цього не відчуваєш. Ти бачиш це в газетах та по телебаченню, але в місті та його околицях немає нічого небезпечного.
Я пішов з «Динамо» виключно з футбольних причин. Було очевидно, що «Динамо» не розраховувало на мене в повній мірі. Якщо б я провів ще один сезон там, я б скотився. В мене не було ніяких інших пропозицій цього літа. Якби ситуація не змінилася і я залишився у Києві, мені б довелося себе запитати, чи хочу я продовжувати футбольну кар’єру. Гроші приходять та йдуть, але мені 30 років, я хотів мати можливість щось довести собі, що я і можу зробити в АПЛ», - наводить слова Кранчара видання «London Evening Standard».