Захисник «гірників» поділився з офіційним сайтом «Шахтаря» думкою про прийдешній матч із київським «Динамо».
«Динамо» - дуже сильна команда. Дійсно, їх можна порівнювати з суперниками в Лізі чемпіонів. Проти них завжди важко, адже це «класико»!»
«В принципі, на будь-якому стадіоні грати нелегко. Часом і на домашньому. Я вважаю, що, незалежно від місця проведення матчу, потрібно виходити і демонструвати гідний результат. У» Динамо «хороший стадіон, і поєдинок там буде, як завжди, напруженим і цікавим «.
«Шахтар» повинен перемагати, незважаючи ні на що. Головне зараз - добре підготуватися і сконцентруватися на наступній грі. А з попередніх невдач - витягти досвід «.
«У «Динамо» завжди була дуже сильна лінія атаки. Не думаю, що вона стала гірше Побачимо в неділю».