Півзахисник «гірників» Фернандо перед матчем з «Динамо» дав інтерв'ю клубній прес-службі.
- Фернандо, було видно, що в поєдинку з «Порту» команда виклалася максимально. Чи залишилися сили на ще одну важливу гру, тепер з «Динамо»?
- Сили є. Це ж «Динамо»! Ми повинні принести задоволення вболівальникам, самим собі і, звичайно, Містеру!
- Матчі «Шахтар» - «Динамо» - це завжди загострення пристрастей, напруга емоцій. Часто відбуваються розбірки на полі між футболістами і видалення. Поясни, чому саме в поєдинках з киянами емоції спалахують, як сірник?
- Ну, мабуть, тому, що це українське «класико». Адже завжди так відбувається, коли зустрічаються дві провідні команди країни. Кожен хоче показати, що він краще, тому стільки спірних ситуацій виникає саме в матчах з киянами.
- В неділю обом командам потрібна тільки перемога. Чи варто чекати відкритого футболу?
- Чекати відкритого футболу варто завжди. У кожному матчі ми дуже стараємося грати на перемогу. В неділю виграє та команда, яка найменше буде помилятися! Будемо старатися, щоб перемога дісталася саме нам!